Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 14:38:18

Перший прийом громадян міського голови

20.11.2015   08:49

18 листопада Прилуцький міський голова Ольга Попенко провела особистий прийом громадян.

На прийомі були присутні депутат міської ради Євгеній Яценко, начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач та посадові особи міської ради і комунальних підприємств міста, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.

На прийом звернулися 17 жителів міста, зареєстровано 13 усних звернень та 4 письмових. У зверненнях громадяни порушували питання ремонту комунікаційних мереж багатоквартирних будинків, зрізання аварійних дерев, ремонту доріг міста, нарахування плати за житлово-комунальні послуги, поліпшення житлових умов та соціального захисту громадян.

Міський голова на 3 звернення надала роз’яснення під час особистого прийому, 1 зверення було задоволено, на решту звернень надані відповідні доручення щодо розгляду посадовими особами міської ради, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.

Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначений законодавством термін.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.