Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 01:16:07

Тервідділенням проведено попереднє дослідження цінової ситуації, яка склалась на регіональному ринку пасажирських перевезень

20.11.2015   08:27Агенцiя

Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України проводить дослідження ринків послуг з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування.

З 6 червня 2015 року набрала чинності  постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 №240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)». З додатку до постанови вилучено норму про те, що обласні державні адміністрації регулюють (встановлюють) тарифи  на перевезення пасажирів автобусами, які працюють в звичайному режимі руху, в приміському та міському внутрішньообласному сполученні та багажу.

Отже, автомобільний перевізник повинен самостійно встановлювати та застосовувати економічно обґрунтований тариф на перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, виходячи з власних витрат.

Як показало дослідження, перевізники не завжди враховують зниження роздрібних цін на пальне, обсяги перевезень пасажирів, тобто відсутні об’єктивні причини для підвищення цін.

Враховуючи значну соціальну важливість встановлення економічно обґрунтованих цін на перевезення пасажирів, з метою усунення причин та умов, що сприяють вчиненню порушень законодавства про захист економічної конкуренції, адміністративна колегія територіального відділення рекомендувала перевізникам області привести тарифи на перевезення пасажирів у відповідність до їх економічно обґрунтованого рівня.

Рекомендації органів Антимонопольного комітету України, відповідно до вимог конкуренційного законодавства, підлягають обов’язковому розгляду особами, яким вони надані.

Ряд перевізників повідомив про зменшення розміру тарифу на перевезення пасажирів, зокрема:
- ПАТ «Сосницьке автотранспортне підприємство 17452»;
- ФОП Курганський В.П.;
- ФОП Іванець В.М.;
- ФОП Сливко В.А.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини