Набрав чинності вирок суду, яким винного засуджено до позбавлення волі за крадіжку транспортних засобів
Колегія апеляційного суду області залишила в силі вирок Носівського районного суду, яким жителя Носівщини засуджено за незаконне заволодіння транспортними засобами (ч. 2 ст. 289 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що 3 із 5 крадіжок мопедів та велосипедів у односельців обвинувачений здійснив у 2013-2014 роках, будучи неповнолітнім.
Ухвалюючи вирок, суд першої інстанції прийняв до уваги, що зловмисник вже мав кримінальний досвід у вчиненні майнових злочинів та побував у місцях позбавлення волі, проте на шлях виправлення не став.
Крадія визнано винним в інкримінованому злочині та призначено покарання – 6 років 9 місяців позбавлення волі.
Апеляційний суд підтвердив правомірність правової позиції державного обвинувача та залишив апеляційну скаргу захисника обвинуваченого без задоволення.
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.