Гранітні вироби залишаться в Україні
Ще 12 листопада в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка» при прикордонно-митному оформленні на виїзд з України вантажного автомобіля «Рено», який слідував з вантажем каміння та різними виробами із габро загальною вагою майже 22 т. встановлено, що з метою ухиляння від сплати митних платежів, наявний товар заявлений за іншим кодом товаро-супровідних документів.
Відправником вантажу був один з приватних підприємців з м. Коростишів Житомирської області, а одержувачем підприємство у м. Брянськ РФ.
До проведення експертизи товару залучили фахівців Державного гемологічного центру України, які підтвердили, що вказаний у товарно-супровідних документах вантаж не відповідає зазначеному коду товару.
Вчора проведено переогляд вантажу на терміналі Чернігівської митниці ДФС. За результатами чого складено протокол за ст. 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, т/з комерційного призначення».
Вартість вилученого товару становила 5532,16 дол. США. Товар, а саме 990 деталей для пам’ятників та квітників з габро чорного кольору вилучено.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.