Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 20:07:58

Очільник поліції Чернігівщини Едуард Альохін розповів журналістам про хід реформ в поліції регіону

19.11.2015   17:30Агенцiя

Керівник поліції Чернігівщини висвітлив основні зміни у правоохоронному відомстві та завдання на перспективу.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін нагадав журналістам, що з 7 листопада в Україні на зміну міліції прийшла поліція.

Хоча вже затверджений штат поліції, нині правоохоронці перебувають на тимчасових посадах, оскільки мають пройти атестацію. Саме вона й дасть висновок про придатність кожного поліцейського до подальшої служби.

Як повідомив Едуард Альохін, 62 правоохоронці не потрапили до складу нової поліції (в тому числі й керівники різних рівнів) через висновки інспекції з особового складу та внутрішньої безпеки, які володіли негативною інформацією про цих працівників. На підставі зібраних матеріалів були зроблені висновки про неможливість їх знаходження в складі нової поліції.

Також 296 правоохоронців звільнені з органів внутрішніх справ з різних причин, вже змінено 30% керівників колишніх міськрайвідділів.

Всі інші, хто планують продовжити службу в штаті нової поліції, мають пройти через переатестацію.

Вже змінена структура поліції, нині в області утворено 6 кущових підрозділів (відділів поліції), які включають в себе декілька відділень поліції. Це Ніжинський, Прилуцький, Бахмацький, Менський, Новгород-Сіверський та Чернігівські відділи поліції. До складу кожного входять по кілька відділень поліції.

Реорганізація також передбачає оптимізацію кількості особового складу та функцій поліції. Наприклад, в структурі Головного управління Національної поліції вже немає МРЕВ, натомість функціонує міжрегіональний сервісний центр, який не залежить від управління поліції. ДАІ, яке виконувало свої функції на трасах, до виходу на службу нової патрульної поліції буде входити до Управління превентивної діяльності й займатиметься профілактикою дорожньо-транспортних пригод на автошляхах області.

Едуард Альохін також висловив своє бачення на майбутнє структури дільничних інспекторів. На його думку, в ході призначення дільничного (шерифа) на посаду має враховуватися думка населення того селища, яке він обслуговуватиме.

Журналісти мали змогу задати питання про найбільш резонансні злочини, скоєні в області протягом останнього часу. Зокрема всіх цікавив напад на машину інкасаторів. Едуард Альохін поінформував представників ЗМІ, що особа підозрюваного встановлена, це працівник тієї ж банківської установи. Наразі тривають оперативно-розшукові заходи з встановлення його місця перебування.

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.