Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 травня, 09:55:59

За десять місяців до місцевого бюджету Чернігівщини перераховано майже 113 мільйонів гривень єдиного податку

19.11.2015   11:34Агенцiя

В управлінні доходів і зборів з фізичних осіб повідомили, що на обліку в органах ДФС Чернігівської області станом на 1 листопада перебуває 23131 фізичних осіб-підприємців, які користуються спрощеною системою оподаткування.

Це складає 62,5 відсотка від загальної кількості фізичних осіб-підприємців. Першу групу обрали 5228 підприємців, другу – 12022, третю – 5881.
      
У господарській діяльності «спрощенці» використовують працю 9821 найманого  працівника.
      
За десять місяців поточного року надходження єдиного податку до місцевих бюджетів області склали 112,7 млн. грн., що на 18,3 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Темп росту надходжень до минулого року становить 119,4 відсотка.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.