Прокурор Чернігівської області відвідав Домницький виправний центр
17 листопада, прокурор області Віктор Носенко провів прийом засуджених у Домницькому виправному центрі № 135 Управління державної пенітенціарної служби України у Чернігівській області.

На особистий прийом звернулося 4 засуджених. Здебільшого їх цікавило питання порядку зняття та погашення судимості, звільнення від кримінальної відповідальності за хворобою, роз’яснення норм кримінально-виконавчого законодавства та інші питання.
Засудженим надано вичерпні відповіді з роз’ясненням закону.
Перебуваючи на режимній території прокурор області особливу увагу приділив питанню дотримання конституційних прав засуджених під час відбування покарання. Зокрема, здійснив обхід житлових та промислових приміщень, місць проведення соціально-виховних заходів тощо.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.