Несправність приладів пічного опалення призводить до виникнення пожеж
За минулу добу на Чернігівщині рятувальники ліквідували 2 пожежі, які виникли через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації приладів пічного опалення. Лише завдяки оперативним діям підрозділів ДСНС не допущено розповсюдження вогню на поруч розташовані будівлі.

Так, 16 листопада о 06:34 у Ріпкинському районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Авдіївка. Оперативно до місця пригоди прибули рятувальники з райцентру. Загоряння вдалося локалізувати о 07:10 та ліквідувати о 07:40. Пожежею пошкоджено 10 кв. м покрівлі та перекриття будівлі.
Цього ж дня об 11:45 в одному з приватних житлових будинків, що по вул. Іванівській в м. Прилуки, виникла пожежа. За вказаною адресою прибули рятувальники та приступили до гасіння. Вогнеборці об 11:51 локалізували пожежу та о 12:06 остаточно її ліквідували. Завдяки вчасному виявленню пожежі полум’я встигло пошкодити лише 1,5 кв. м. перекриття будинку.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій застерігають! Щоб уникнути лиха, необхідно постійно стежити за справністю приладів опалення. Періодично слід робити огляд зовнішнього стану печей і димарів на наявність тріщин. Виконання цих простих, але вкрай необхідних правил, допоможе зберегти ваше житло, майно та, найголовніше, життя!
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.