Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 17:21:28

Працівники прокуратури взяли участь у роботі круглого столу з проблемних питань надання сім’ям загиблих учасників АТО земельних ділянок

14.11.2015   08:37

Начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури області Федорченко Л.А. та заступник прокурора міста Чернігова Олєйніков А.В. взяли участь у роботі круглого столу «Віддайте землю по факту, а не на папері», що проводився в Чернігівській міській раді. Розглядалося питання забезпечення прав сімей загиблих учасників АТО на землю в місті Чернігові.

Основним питанням круглого столу стало питання дотримання вимог законодавства під час виділення членам сімей загиблих учасників АТО чотирьох земельних ділянок для приватного житлового будівництва площею по 0,10 га по вулиці Танкістів в місті Чернігові (район Стара Подусівка).

Як встановлено, у вересні 2015 року членам сімей загиблих учасників АТО видано правовстановлюючі документи на землю – свідоцтва про право власності. Однак при огляді цих ділянок виявлено, що на окремих з них стоять господарські споруди, паркани або такі ділянки використовуються під садівництво окремими громадянами без відповідних правовстановлюючих документів.

Враховуючи такі обставини,  питання законності використання жителями вулиці Танкістів земель, виділених родинам загиблих учасників АТО, перевіряється Управлінням контролю за використанням та охороною земель Держсільгоспінспекції в Чернігівській області.

Висновки органу контролю, у разі підтвердження порушень, можуть бути підставою для відповідного прокурорського реагування.

Хід перевірки прокуратурою області взято на контроль.
 

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.