Поліція затримала шахрайок, які видурили у громадян 140 тисяч гривень
Співробітники Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області за сприяння співробітників ДАІ встановили особи двох шахрайок, які наживалися на пенсіонерах, користуючись їх довірливістю.
До чергової частини надійшло повідомлення, що дві жінки шахрайським шляхом під приводом надання 50-відсоткової знижки на харчі в продуктових магазинах міста видурили у заявниці 4000 гривень та близько 500 доларів США.
З'ясувавши, що шахраї пересувалися на автомобілі з київськими номерами, правоохоронці ввели в Чернігові та області оперативний план «Перехоплення». Через півгодини співробітники роти ДПС ДАІ посту «Кіпті» зупинили іномарку з номерним знаком, який назвала потерпіла.
На місце затримання виїхали співробітники кримінально поліції Чернігівського відділу поліції. Під час проведення огляду автомобіля, на якому пересувалися правопорушники, виявлено і вилучено 4000 грн., 500 доларів США, а також велику кількість конвертів з нарізаним папером формату гривневих купюр, сувенірні купюри та ксерокопії валюти. Шахрайками виявилися непрацюючі киянки 1970 та 1966 років народження. Зловмисниці у скоєному зізналися й дали правдиві свідчення.
Інформацію про кримінальне правопорушення зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство), передбачає покарання аж до обмеженням волі на строк до трьох років.
В ході подальшої перевірки було встановлено, що шахраї розпочали свою злочинну діяльність в Чернігові ще наприкінці весни. На даний час доведено причетність підозрюваних до більш як десятка подібних злочинів на території Чернігівської області. Загальна сума видурених аферистами коштів сягає близько 140 тисяч гривень (з яких 98 тисяч гривень та близько 1800 доларів США).
12 листопада суд прийняв рішення про обрання аферистам міри запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання. Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression