Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 00:09:37

Бюджет – 2016. Молодіжні ініціативи

13.11.2015   11:10

Молоді активісти, члени молодіжного парламенту міста, голови молодіжних громадських організацій, ініціативних груп, представники студентських рад, учнівського парламенту зібралися, щоб обговорити перспективи фінансування на 2016 рік.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Ніжинської міськради Тетяна Бассак розповіла про реальні можливості співпраці влади і громадських молодіжних формувань, націлених на позитивні зміни у молодіжному середовищі, наголосила на пріоритетних напрямах розвитку молодіжної політики в місті, що відображені у міській Програмі «Молодь Ніжина на період до 2020 року», яка включає традиційні, започатковані молоддю міста  заходи, найкращі молодіжні практики: акції, конкурси, фестивалі,тощо. Всього на реалізацію Програми у 2016 році заплановано 28 тис 500 гривень.

Зустріч проходила жваво, конструктивно, з конкретними  пропозиціями щодо проведення заходів у наступному році. Із зацікавленістю сприймалися проекти молодіжних організацій: Благодійний соціальний проект «Мій Ніжин», який представляла засновниця Ніжинської міської молодіжної громадської організації  «Клуб «АртМодельСтудія» Кириченко Ірина.

Голова НМГО «КЛІО»  Олег Лісовець подав на розгляд для фінансування проект «Найрозумніший учень міста» та проведення  молодіжного покровського інтелектуального ярмарку. Присутні запропонували розробити також програму «Найрозумніший студент міста».  

Член молодіжного парламенту Андрій Степаненко презентував  проект 2015 року «Місто Ніжин»(розробка буклету-карти для туристів) і поділився планами на 2016 рік.

Ліга старшокласників подала на фінансування проект «Молодь діє», що включає різнопланові заходи, спрямовані на формування духовних цінностей громадянина, особистостей – молодих людей, підготовлених до життя, які чітко орієнтуються в сучасних реаліях.

Тетяна Винник, член Спілки письменників України, співорганізатор Ніжинського літературно-мистецького фестивалю «Гоголівка», запропонувала проект нового мистецького фестивалю «Літаври». Актуальність проекту полягає у створенні унікальної молодіжної  творчої території для спілкування та обміну творчістю у різних форматах. Учасники фестивалю (молоді поети та прозаїки, барди, художники, фотографи, музиканти, хендмейдери) об’єднують молодь та підростаюче покоління, які цікавляться сучасним літературним процесом, відроджуючи автентичність  українських традицій через справжнє мистецтво, не заполітизоване і не спрямоване  на шоу-бізнес.

Молодь  піднімала  питання  громадянської й соціальної відповідальності, налагодження системної співпраці з молодіжним парламентом та депутатським корпусом у напряму  підтримки й розвитку місцевих молодіжних ініціатив, участі у загальноміських заходах.  Під час обговорення  учнівським самоврядуванням міста   було запропоновано провести   напередодні Дня самоврядування(7 грудня)  спортивні змагання між командами учнівського, молодіжного парламентів, студентського самоврядування й депутатів Ніжинської міської ради.

Член молодіжного парламенту Євгеній Васильєв запропонував провести

фестиваль « Ніжин має таланти»(на зразок «Ніжинського зорепаду»), щоб  об’єднати  не тільки вокалістів, танцюристів, а  відкрити можливості  виступити  конкурсантам    різних жанрів мистецтва. Розмова перейшла в русло  творчих  напрацювань.  Молодь говорила і про те, що  необхідно закладати у бюджет  виготовлення  соціально-значущої реклами, звичайно, при цьому необхідно залучати донорські організації, розробляти проекти на грантові програми, розуміючи,  що коштів бюджетних не вистачить на усі молодіжні  задуми.

Сподіваємось, що Програма «Молодь Ніжина» зможе допомогти  молодіжним ініціативам перетворитися у конкретні результати.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини