Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 14:58:39

Зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу

13.11.2015   08:01Агенцiя

11 листопада в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області відбулася зустріч з Лінн Шехан - провідним експертом з питань верховенства права служби зовнішніх зв’язків Європейського Союзу та Євою Спасовскі - радником з питань верховенства права відділу з питань регіонального співробітництва.

Це вже третя зустріч з міжнародними експертами.

Під час зустрічі обговорені питання організації, методів роботи та взаємодії РЦ з органами внутрішніх справ, прикордонної служби, прокуратури, органами правосуддя та обласних представництв державних установ.

Метою КМЄС є проведення поглибленого аналізу  конкретних потреб області у сфері цивільної безпеки.

Також, у зустрічі взяли участь: Володимир Головатенко – асистент відділу з питань регіонального співробітництва, Ірина Протченко – директор РЦ з надання БВПД у Чернігівській області, Володимир Бобруйко – директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, Микола Росомаха- адвокат, голова ГО «Всеукраїнське об’єднання  адвокатів які надають безоплатну правову допомогу» та Михайло Дворніченко – адвокат, голова адвокатського об’єднання «Укрправозахист».

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.