Чернігівці попрощалися з тридцятисемирічним прапорщиком прикордонної служби Ігорем Нешком. ФОТО
Поминальну літію за загиблим відслужили у Катерининській церкві. Ігор ніс службу на Донеччині, вижив під обстрілами, а загинув восьмого листопада в ДТП під Кураховим. Загиблий був одним з перших добровольців серед чернігівських прикордонників.
Ніщо не віщувало біди. За словами прес-секретаря Чернігівського прикордонного загону Олександра Дудка, броньований Кугуар, з яким сталася аварія, був справним, але біля населеного пункту Курахівка переднє колесо вибухнуло і авто зійшло у кювет.
Товариші-прикордонники кажуть, що він завжди і в усьому був кращим і першим, як на службі, так і в житті. Цьогоріч Ігоря встигли нагородити найпочеснішою серед прикордонників медаллю «За мужність в охороні державного кордону».
Попрощатися з Ігорем Нешком прийшли сотні людей. У Чернігові його знали і любили: тут він закінчив дванадцяту школу, яка, до речі, виховала трьох загиблих в АТО героїв, музичне училище, встиг попрацювати у військовому оркестрі, а в 2010 році Ігор пішов на службу в прикордонний загін.
Гірку втрату єдиного сина переживає мама, дружина і син від першого шлюбу. У злощасному авто разом з Ігорем їхало ще шість чернігівських прикордонників. Всі окрім Ігоря вижили. З травмами різної тяжкості чоловіків доставили в лікарні, де вони досі лікуються.
ФОТОрепортаж Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
Подати заяву на отримання допомоги “Пакунок школяра” можна до 15 листопада 11:50
Пенсійний фонд України вчергове профінансував кошти за державною програмою підтримки родин “Пакунок школяра”.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки травмовано трьох людей: поліція документує наслідки 10:38
Вночі 5 листопада російська армія атакувала безпілотниками мирне населення м. Новгород-Сіверський.
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10
Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.











