Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 00:08:23

На Чернігівщині недопалки вбили трьох самотніх чоловіків

19.03.2012   13:00Агенцiя

Люди, що зловживають спиртним, за часту створюють небезпеку як для себе, так і для оточуючих, стаючи винуватцями пожеж, що іноді закінчуються трагічно. Одна з найбільш поширених причин цьому - необережність при палінні.

Так, 16-го березня в с. Шабалинів Коропського району сталася пожежа приватного житлового будинку. Сусіди побачили задимлення в середині оселі і зайшли до будинку. Нажаль, допомогти 57-річному господарю було вже запізно. Надихавшись небезпечного чаду людина загинула. Причиною трагедії послужила необережність під час паління в ліжку. Зі слів сусідів, проживав чоловік самотньо, зловживав спиртним та палив. Ймовірно, що саме згубні звички і призвели до трагедії.

Того ж дня в с. Омбиш Борзнянського району з тієї ж причини сталася пожежа, яка призвела до загибелі самотнього 85-річного господаря, інваліда I-групи. Зі слів сусідів, останні кілька днів чоловіка бачили у нетверезому стані. Коли ж виникла пожежа, господар намагався вибратись з будівлі, проте задушливий чад не дав йому врятуватись. Тіло чоловіка без ознак життя знайшли на підлозі в кімнаті будинку біля вхідних дверей.

18-го березня у селі Лесківка  Ріпкинського району загинув 75-річний господар помешкання. Проживав він самотньо, погано ходив і бачив. Недопалок, з яким чоловік заснув у ліжку і призвів до трагедії.

Слід зазначити, що з початку року на Чернігівщині виникло 320 пожеж, під час яких загинуло 44 особи, з них 16 допустили необережність при палінні.


Cтарший лейтенант служби цивільного захисту Ніна Анікієнко, співробітник прес-служби ТУ МНС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини