Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 13:13:00

Визначено переможців конкурсу з відбору виконавця земельних торгів по продажу права оренди

05.11.2015   08:34Агенцiя

4 листопада, відбулося засідання конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів Чернігівської обласної державної адміністрації.

На заході, окрім членів комісії, був присутній представник громадськості та представник підприємства, що бере участь у торгах.

Головуючий, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, озвучив порядок денний та слідкував за дотриманням процедури відбору. Конкурс з відбору виконавця земельних торгів по продажу права оренди оголошено по п’яти земельних ділянках, перелік яких затверджено відповідним розпорядженням голови ОДА.

По всіх ділянках до розгляду представлено конкурсні пропозиції трьох претендентів: приватного підприємства «Десна-Експерт-М», приватного підприємства «Аксіома», Чернігівської регіональної філії державного підприємства «Центр Державного земельного кадастру».

Після вивчення пропозицій та підрахунку балів, було визначено переможців: дві ділянки за ПП "Аксіома", три інші - ПП «Десна-Експерт-М».

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини