Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 11:10:47

Ветерани Чернігівщини обрали голову Ради

04.11.2015   07:36Агенцiя

В Управлінні МВС в Чернігівській області пройшла звітно-виборча конференція Чернігівської обласної ветеранської організації Асоціації ветерані МВС України.

В роботі засідання взяв участь начальник УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін. Він ознайомив присутніх з роботою, яка проводиться в Управлінні на підтримку ветеранів міліції та щодо використання їхнього багатого практичного досвіду.

Також Едуард Володимирович уважно вислухав пропозиції, висловлені керівниками районних ветеранських організацій області. Він наголосив на важливості ролі ветеранів у підвищенні професіоналізму сучасного міліціонера, наставництві та наступництві поколінь правоохоронців.

В ході конференції Рада ветеранів відзвітувала про підсумки роботи за звітний період, ознайомила присутніх із напрацюваннями щодо виконання статутних вимог з питань соціального захисту ветеранів органів внутрішніх справ та їх участі у вихованні молодих працівників міліції.

У свою чергу голова ревізійної комісії представив звіт про стан фінансово-господарської діяльності. В результаті виборів голови Ради ветеранів Чернігівської обласної ветеранської організації Асоціації ветерані МВС України присутні знову висловили довіру і обрали нинішнього голову Павла Скнаря.

Він детально розповів про результати роботи ветеранського підрозділу, який він очолює за напрямками діяльності. До них належать забезпечення соціального та правового захисту ветеранів та пенсіонерів МВС, покращення умов їх життя, медичного та іншого обслуговування, залучення членів організації до участі в патріотичному вихованні молоді.

Були обговорені деякі питання пенсійного забезпечення пенсіонерів органів внутрішніх справ та стан медичного обслуговування пенсіонерів та ветеранів ОВС.

Також на засіданні виступили керівники первинних ветеранських організацій апарату УМВС в області. Плідне спілкування колег-однодумців, спільне обговорення проблем та обмін досвідом завершилися прийняттям відповідного рішення.
 

Останні новини Чернігівщини

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини