Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 жовтня, 17:07:45

Знову в рейсовому автобусі виявлено наркотики. ФОТО

02.11.2015   07:32Агенцiя

Вчора вночі, в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі», в ході прикордонно-митного оформлення на виїзд з України рейсового автобусу сполученням «Київ – Мінськ», на одного з пасажирів спрацювала натренована на пошук наркотичних засобів спеціальна прикордонна службова собака.

В ході подальшого особистого огляду 28-річного громадянина Білорусі, під його одягом, правоохоронці виявили паперовий пакунок з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору.

За зовнішніми ознаками виявлена речовина є марихуаною. Загальна вага зілля склала близько 100 грам.

По виявлений факт, який містить ознаки злочину, повідомлено Управління СБУ в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10

Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.

Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39

Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16

Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.

Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35

20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини