Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 07:25:44

Дві третини всіх дітей, які помирають у віці до 18 років, потребують паліативної допомоги. ВІДЕО

31.10.2015   12:02Агенцiя

Комплексний підхід дозволяє покращити якість життя пацієнта та членів його родини, які зіштовхнулися з невиліковною недугою. А такими, за класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, визначено 574 хвороби.

На прес-конференції за підсумками реалізації проекту «Паліативна допомога дітям: від розуміння до реальних дій», яку провела громадська організація “Чернігів Європейський”, піднімались питання про значення такої допомоги для тяжкохворих дітей, про особливості проведення просвітницької роботи для громади, щодо проблем та перспектив розвитку паліативної допомоги в обласному центрі.

Результатом низки благодійних заходів стала адресна допомога на придбання ліків онкологічно хворим дітям — двом чотирирічним хлопчикам з багатодітних родин. 50% вартості лікування хворих компенсує держава, ще половину коштів на так звану «супроводжувальну терапію»мають знаходити батьки. 20 тисяч гривень, необхідних для підтримки, збирали волонтери та небайдужі чернігівці.

Серед найбільш розповсюджених хвороб, що передбачають надання паліативної допомоги дітям, онкологія – кожен третій випадок. Також, за даними Міністерства охорони здоров’я України, торік 17,5 тисяч малюків з вродженими та генетичними хворобами, ураженнями нервової системи, перинатальними патологіями, ВІЛ/СНІДом потребували консультативної допомоги фахівців з лікування болю, виїзних бригад вдома чи в хоспісі.

 

Останні новини Чернігівщини

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада 07:18

На Чернігівщині триває реалізація міжнародного проєкту «Я – Медіа».

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу 07:12

10-річний Андрійко обожнює плавати. Кілька років хлопчик відвідував басейн у дитячій поліклініці по вулиці Рокосовського.

Три передаварійні мости ремонтують на автотрасі Чернігів - Славутич

Три передаварійні мости ремонтують на автотрасі Чернігів - Славутич 07:04

На автомобільній дорозі Чернігів – Пакуль – Славутич – КПП «Чорнобиль» дорожники одразу ремонтують три переадаварійні мости: один поблизу селаа Пакуль та два на ділянці за селом Михайло-Коцюбинське.

У Менській громаді відкрили соціальну пральню

У Менській громаді відкрили соціальну пральню 07:00

6 грудня відбулося відкриття соціальної пральні в рамках реалізації грантового проєкту Соціальна пральня «Достойне життя»

Профспілка поліцейських Чернігівщини запрошує дітей взяти участь у конкурсі малюнку

Профспілка поліцейських Чернігівщини запрошує дітей взяти участь у конкурсі малюнку 06:53

З 6 по 23 грудня цього року триватиме конкурс дитячого малюнка, який організовує первинна профспілкова організація Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції.