Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 20:32:46

Правоохоронці стали на перешкоді розкрадачам нафти

31.10.2015   09:43

Міліція Чернігівщини на території регіону, в тому числі в Прилуках і Прилуцькому районі, проводить масштабну боротьбу з організованими злочинними угрупованнями в різних сферах. Для Прилуччини найбільш актуальними на сьогодні є проблеми у паливно-енергетичній сфері.

На цьому напрямку протягом останнього місяця викрито ряд резонансних злочинів, про що міліція широко інформувала громадськість після кожного подібного факту.

Загалом правоохоронці викрили у регіоні декілька організованих злочинних груп, які розгорнули бурхливу діяльність з розкрадання паливних ресурсів. Міліція, крім того, має ще оперативну інформацію і проводить необхідні оперативно-слідчі дії. Варто підкреслити, що подібних викриттів тут не було впродовж попереднього десятиліття.

У разі необхідності проведення слідчих дій за тим чи іншим фактом, всі обшуки та затримання узгоджувалися з прокуратурою і були санкціоновані рішеннями судів. Всі дії проводилися в межах, окреслених чинним законодавством.

В рамках цієї діяльності працівники міліції довели причетність до організації злочинної діяльності та затримали громадянина Т., який відігравав роль лідера одного з розгалужених злочинних угруповань, орієнтованих на розкрадання нафтопродуктів та інших злочинів.

Наразі задокументовано 2 факти розкрадань нафти, затримані мікроавтобус та 2 КАМАЗи із нафтою, закамуфльовані під зерновози. Працівниками Прилуцького міського відділу вилучено у членів злочинної групи 3 гранати та наркотичні засоби. Це додатково свідчить, що у своїй злочинній діяльності ці громадяни не гребували нічим, що дозволяє отримувати неконтрольовані прибутки або може бути застосоване як знаряддя захисту свого злочинного бізнесу.

З об'єктивних причин останнім часом зросла кількість злочинів, пов'язаних із незаконним обігом, а подекуди й застосуванням вогнепальної зброї. На даний час на Прилуччині виявлено 15 фактів незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами (ст. 263 Кримінального кодексу України), з яких по 13 - оголошено про підозру. Торік переважало виявлення фактів незаконного зберігання набоїв та саморобних пристроїв для стрільби, тоді як у поточному році працівники Прилуцького МВ УМВС виявляють та вилучають пістолети-кулемети, гранати, бойові пістолети. Тобто відбувся перехід від кількісних до якісних показників в роботі міліції на цьому напрямку.

В загальному підсумку, значно збільшилася кількість розкритих злочинів у всіх сферах діяльності міліції. Зрозуміло, що в такій ситуації криміналітет не хоче втрачати свої прибутки і для дискредитації міліції використовує будь-які методи.

Це ми бачимо  з негативної реакції деяких «зацікавлених» засобів масової інформації. Насправді вона є надійним підтвердженням правильності курсу, якого дотримується міліція Чернігівщини в цілому і Прилуччини - зокрема. Цей курс залишатиметься незмінним і надалі, міліція продовжить активну боротьбу зі злочинними проявами в усіх сферах.
 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.