Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 22:04:28

Податкова міліція Чернігова викрила факти незаконного заволодіння бюджетними коштами

30.10.2015   08:59

Оперативним управлінням ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області протягом січня-жовтня 2015 року виявлено 5 фактів заволодіння та розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Загальна сума збитків, завданих державі складає майже 2 млн. гривень.
          
Так, за матеріалами, зібраними працівниками  оперативного управління інспекції до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 191 КК України  за фактом заволодіння та розтрати бюджетних коштів відносно службових осіб підприємства - переможця державних тендерів, яке у своїй діяльності користувалося послугами підприємства з ознаками фіктивності.

Встановлено, що службові особи підприємства оформили проведення робіт з підприємствами - контрагентами, які фактично не мали можливості для їх проведення.

У ході проведення слідчих дій встановлено, що роботи здійснювалися підприємством самостійно, що призвело до незаконного заволодіння та розтрати бюджетних коштів на загальну суму 1 млн. гривень.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.