Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 21:50:31

Через пункт пропуску "Сеньківка" намагались вивезти до Росії прилади військового призначення

30.10.2015   07:36

У пункті пропуску «Сеньківка» Чернігівської митниці ДФС митники спільно з прикордонниками припинили спробу незаконного вивезення товарів військового призначення, що підлягають державному експортному контролю.

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

Громадянин України, який разом з двома пасажирами прямував на автомобілі до Росії, обрав для перетину кордону «червоний коридор». Під час митного контролю водій і пасажири надали співробітнику митниці декларації, в яких вказали про наявність у них готівкових коштів, холодильника та особистих речей.

Але при огляді транспортного засобу митники спільно з прикордонниками виявили, що в багажному відділенні, у ніші для запасного колеса, знаходяться дві гіроскопічні системи Авіагоризонт АГБ-3К.

Дані системи відносяться до категорії товарів військового призначення, на переміщення через кордон яких законодавством встановлено обмеження. Митне оформлення цих товарів можливе тільки при наявності відповідних дозвільних документів.

Громадянин, який визнав себе власником авіаприладів, не мав жодних дозволів на їх вивезення. Мабуть тому й «забув» внести відомості про них у митну декларацію, бо не мав законних прав на їх вивезення.
 
Працівниками митниці складено протокол про порушення митних правил, прилади вилучені. Після завершення перевірки справу буде передано до суду.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.