Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 20:24:12

На Чернігівщині легалізовано 2597 працівників за сприяння податківців

29.10.2015   09:37Агенцiя

Протягом січня – вересня 2015 року фахівцями підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області перевірено 105 суб’єктів господарювання щодо своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам.

Як повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб  Андрій Шалигін, за результатами проведених перевірок донараховано 13,3 млн. грн., з них 11,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,7 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. З донарахованих сум до бюджету  надійшло 1,2 млн. грн., в тому числі ПДФО - 900 тис.грн., ЄСВ - 300 тис. грн.
 
Під час  проведення 26 документальних перевірок суб’єктів господарювання виявлені факти, коли податок на доходи фізичних осіб до бюджету не перераховувався  або  перераховувався  несвоєчасно.

Порушникам податкового законодавства  додатково нараховано  сплатити до бюджету 10,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 200 тис.грн.  єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Фахівцями фіскальної служби області на постійній основі здійснюються заходи направлені на запобігання та упередження використання неоформленої найманої праці у суб’єктів господарювання, які мають ризики використання неоформленої найманої праці і потребують додаткових трудових ресурсів.

З цією метою постійно здійснюється перевірочний аналіз податкової звітності, порівнюються обсяги виручки, види діяльності платників податків, опрацьовується інформація, яка надходить від інших органів влади.

Саме завдяки таким заходам, працівники податкової служби протягом січня – вересня 2015року посприяли щоб роботодавці офіційно оформили трудові відносини з 2597 найманими працівниками, до державної реєстрації залучено 886 осіб. Отже, працівники одержали офіційну роботу і соціальні гарантії, а до бюджету  додатково спрямовано  1493,9 тис. грн. податків.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).