Область готується до відзначення Міжнародного дня інвалідів
28 жовтня, на нараді під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Сахневича говорили про підготовку до проведення в області заходів з нагоди Міжнародного дня інвалідів.
У перші дні грудня такі заходи відбуваються в усіх районах та містах. На обласному рівні також є певні напрацювання та традиції.
Акцентували увагу на необхідності врахування, в першу чергу, побажань представників громадських організацій, що опікуються людьми з інвалідністю. А їх позиція – такі заходи мають як привертати увагу до проблем людей з інвалідністю, так і бути демонстрацією їх досягнень і талантів. Отже, необхідно підготувати і концертні програми, і виставки за участю цієї категорії осіб.
— Важливо формувати громадську думку щодо необхідності всебічної підтримки людей з особливими потребами, – зазначив Леонід Сахневич. – Також ми маємо показати їх силу духу, їх успіхи, висловити їм за це вдячність. Тож, на його переконання, до заходів обов’язково необхідно залучити благодійників.
Керівники структурних підрозділів отримали завдання на найближчі два тижні – чітко опрацювати концепцію та план заходів з відзначення Міжнародного дня інвалідів. З обов’язковим урахуванням традицій, а також започаткуванням нових ідей.
Останні новини Чернігівщини
У Ніжині слідчі поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо водія, який спричинив смертельну ДТП 13:17
Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління Чернігівської області завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 46-річного чоловіка, який здійснив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині.
Чернігівська політехніка – серед 10 українських університетів, які готуватимуть фахівців із безбар’єрності 12:46
Міністерство розвитку громад та територій затвердило освітні програми підвищення кваліфікації для фахівців із безбар’єрності, які розробили 10 українських університетів.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного, який завдав ножових поранень своєму знайомому 12:15
У Носівці поліцейські затримали чоловіка, який під час конфлікту на ґрунті спільного вживання алкоголю тяжко поранив ножем свого знайомого. Потерпілого госпіталізували, а зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 11:34
23 березня, близько 13-ї години, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ поблизу села Зруб сталась ДТП.
Дві лікарні Чернігова отримали 44 сучасні ліжка інтенсивної терапії від американських партнерів 10:52
Допомога надійшла в обласну та другу міську лікарні від Міжнародного Благодійного Фонду «Підтримка Лікарень України» (Support Hospitals in Ukraine Foundation, США).