Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 09:05:07

Судитимуть ветлікарів за одержання неправомірної вигоди

28.10.2015   08:07Агенцiя

Прокуратурою області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох керівників органів ветеринарної медицини в області за одержання неправомірної вигоди.

Як повідомлялося раніше, посадовцями вимагалися кошти з підлеглих працівників за ненакладення на них стягнень, а також за сприяння в проходженні служби.

Згідно з санкцією ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою) обвинуваченим загрожує покарання у виді  позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Останні новини Чернігівщини

Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15

Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…

Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14

З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.

22 квітня: цей день в Україні і світі

22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12

День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини