Міліція розкрила вбивство 75-річної пенсіонерки
Співробітники карного розшуку Чернігівського міського відділу УМВС затримали 49-річного чернігівця який, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, завдав смертельних ножових поранень своїй матері.

Як розповів начальник ЧМВ УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Антон Шевцов, 25 жовтня о 22:20 до чергової частини міськвідділу надійшло повідомлення від жительки багатоповерхівки по вулиці Шевченка, що поранено її сусідку з квартири навпроти.
На місце події негайно виїхало керівництво Чернігівського міського відділу УМВС, слідчо-оперативна група, співробітники карного розшуку міської міліції. При огляді місця події на сходовій клітині між четвертим та п'ятим поверхами будинку правоохоронці виявили труп 75-річної жінки з численними ножовими пораненнями рук та живота.
Оперативники розпочали пошуки вбивці. Правоохоронці встановили, що загибла проживала разом зі своїм 49-річним сином. Чоловік, хоча і працював в одній з державних правоохоронних установ, але зловживав спиртними напоями. Навесні він навіть проходив курс лікування від цього зла, але тяга до спиртного все одно залишилася.
Того злощасного вечора мати вкотре почала докоряти сина за пиятику. Перебуваючи в стані «білої гарячки», чолов'яга у відповідь кинувся на стареньку з кухонним ножем. Спочатку бив її вдома, а коли жінка, намагаючись врятуватися, вибігла з квартири на сходи - наздогнав та добив її там. Працівники міліції нарахували на тілі старенької дев'ять ножових поранень в області живота та ще чотири - на руках.
Чоловіка затримали. Він у скоєному зізнався. При огляді місця події правоохоронці виявили та вилучили кухонний ніж зі слідами крові. Підполковник міліції Антон Шевцов повідомив, що за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (навмисне вбивство), що карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Згідно ст.208 Кримінального процесуального кодексу України підозрюваного затримали та помістили в ізолятор тимчасового тримання. Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.