В Апеляційному суді Чернігова міліція вибухівки не виявила
Повідомлення про те, що будівля Чернігівського Апеляційного суду замінована, до чергової частини Чернігівського міського відділу УМВС надійшло о 13:23 від чергового ГУМНС в Чернігівській області.
Невідомий, судячи з його слів, зателефонував з Чернігова до чергової частини Міністерства з надзвичайних ситуацій України в Києві та повідомив, що замінована будівля Чернігівського Апеляційного суду.
Цей сигнал о 13:23 надійшов до чергової частини ГУМНС в Чернігівській області, звідки вже був переданий всім відповідним службам, в тому числі й до чергової частини міської міліції.
На місце події одразу ж виїхали слідчо-оперативні групи міста та області, вибухотехнічна служба, група швидкого реагування, керівництво УМВС та ЧМВ УМВС України в Чернігівській області. Підрозділи МНС, бригади «швидкої допомоги», аварійні служби: газу, водоканалу, електромереж.
Було негайно евакуйовано всіх співробітників та відвідувачів суду, будівлю оточено працівниками міліції та розпочато пошук вибухівки з допомогою металошукачів та спеціально навчених службових собак.
Обстеження тривало близько трьох годин і закінчилося безрезультатно - ніякої вибухівки виявлено не було.
Проводиться перевірка.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».