ПриватБанк оголосив винагороду 1 млн. грн. за затримання злочинців, які напали на інкасаторів у Чернігові
Сьогодні, 23 жовтня, у Чернігові на трасі Київ–Чернігів у районі с. Скоринець було скоєно розбійний напад на інкасаторську машину ПриватБанку, у результаті якого загинули три людини.
У банку висловлюють співчуття родинам загиблих. Їм буде надана матеріальна допомога.
ПриватБанк оголосив про виплату гарантованої винагороди в сумі 1 млн грн за будь-яку інформацію, що допоможе затримати невідомих осіб, які напали на інкасаторську машину та позбавили життя 3 інкасаторів ПриватБанку.
Окремо звертаємося до водіїв авто з відеореєстраторами, які могли зафіксувати обставини злочину на відео. Винагороду обіцяно за будь-яку інформацію, що сприятиме розкриттю розбійного нападу та затриманню злочинців.
«Більшість злочинів проти співробітників і майна банку розкриваються досить ефективно. Ми й надалі будемо використовувати практику призначення значної винагороди за розкриття цих злочинів», – заявив Голова Правління Олександр Дубілет.
Деталі самого пограбування уточнюються. Про здобич грабіжників інформація також ще відсутня. На місці злочину працюють співробітники міліції, ведеться слідство.
ПриватБанк звертається до всіх з проханням повідомляти будь-яку інформацію про нападників у міліцію або службу безпеки на номер (056) 716 35 02 або (067) 565 12 34, електронну пошту dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною