Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 07:34:10

Рятувальники та освітяни проводять "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності"

23.10.2015   13:18Агенцiя

Навчання дітей правилам безпечної поведінки є невід'ємною частиною виховання підростаючого покоління.

Нажаль, найчастіше причинами дитячого травматизму і трагічних наслідків, особливо під час канікул, є пустощі з вогнем, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, порушення правил дорожнього руху, ігри на льоду водойм, недотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних та невідомих предметів.

З метою здійснення профілактично-роз’яснювальних заходів серед дітей та учнівської молоді рятувальники УДСНС, освітяни, фахівці навчально-методичного центру та безпеки життєдіяльності організували проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», який триває в усіх закладах освіти області з 19 по 23 жовтня.
   
В рамках заходу, 22 жовтня фахівці Чернігівського міського відділу Управління ДСНС взяли участь у відкритому тематичному уроці, який влаштували учні 2-го класу школи № 33, а також завітали з пожежно-рятувальною технікою та озброєнням до школи інтернату ім. Ю.М. Коцюбинського.

Рятувальники ознайомили учнів з основними вимогами правил безпеки життєдіяльності, поводження у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів, а також наочно продемонстрували методи гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій. Це викликало у дітей неабиякий інтерес, адже вони змогли посидіти в кабіні пожежного автомобіля, приміряти захисний протигаз і навіть попрацювати зі спецінструментом.  Крім того, рятувальники надали вичерпні відповіді та практичні поради на запитання дітей щодо дій у тих чи інших надзвичайних ситуаціях.

Слід зазначити, що систематичне проведення практичних відпрацювань, різноманітних тематичних конкурсів і вікторин, відвідувань пожежно-технічної виставки і підрозділів ДСНС є дуже важливим, оскільки дає змогу навчити дітей жити безпечно.

Останні новини Чернігівщини

20 листопада - Всесвітній день дитини

20 листопада - Всесвітній день дитини 07:33

Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини. У всьому світі, в середньому жінка народжує приблизно 6,89 дітей. Найвищий рівень народжуваності в Нігері, де жінки народжують в середньому 7,58 дітей. Найнижчий в Сінгапурі - 0,8 дитини на одну жінку.

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини