Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 09:06:44

Експертна зустріч щодо обговорення Закону України "Про відходи"

22.10.2015   18:19Агенцiя

22 жовтня у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади в он-лайн режимі відбулася експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики на тему «Нові принципи поводження з відходами».

В обговоренні взяли участь Ганна Вронська — заступник Міністра екології та природних ресурсів України, Євгеній Федоренко — директор Департаменту екологічної безпеки та поводження з відходами Міністерства екології та природних ресурсів України, Тетяна Годовська — заступник голови громадської ради при Мінприроди, представники природозахисних громадських організацій, органів влади та науковці Львівської, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської та Чернігівської областей.

Заступник Міністра екології та природних ресурсів Ганна Вронська зазначила, що проект нового Закону України «Про відходи» знаходиться на стадії розробки і вже незабаром з’явиться на сайті Міністерства для широкого обговорення. Крім того, вона повідомила про нововведення, які передбачаються новим законодавчим актом та його наближеність до норм європейського екологічного права.

У свою чергу представники Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації звернули увагу представників Міністерства на недосконалість та недієвість нинішнього закону про поводження з відходами, а також висловили ряд конкретних зауважень щодо роботи Міністерства, зокрема поганій функціональності сайту відомства. Заступник директора — начальник управління екологічної безпеки та дозвільної системи Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Тетяна Небрат підкреслила, що необхідно не тільки затвердити новий закон, але й домогтися його неухильного виконання, оскільки екологічна ситуація не тільки в області, а й загалом по Україні залишається вкрай складною.

Ганна Вронська зауважила, що документ щодо поводження з відходами  поки знаходиться у стадії активного обговорення та закликала наукову громадськість та екологів з регіонів більш широко долучатися до його формування та впровадження.

Після обговорення питань порядку денного делегати прийняли до відома звіт та переобрали голову обласного комітету Профспілки працівників держустанов, затвердили інші питання порядку денного.

Валентин Мельничук у своєму зверненні до спілчан акцентував увагу на нових викликах щодо організаційного і матеріального забезпечення роботи працівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

 

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини