Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 06:36:18

Відбулася ХХVІІІ звітно-виборча конференція обласної організації Профспілки держустанов

22.10.2015   18:17Агенцiя

21 жовтня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у роботі двадцять восьмої звітно-виборчої конференції Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ, яка відбулася в учбово-методичному центрі ради Федерації профспілкових організацій області.

Участь у заході також взяли заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Биконя, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради, голова профкому обласної ради Сергій Фесенко, інші делегати профспілкових організацій з міст і районів області.

У порядок денний звітно-виборчої конференції було внесено питання про звіти обласного комітету, ревізійної та мандатної комісій профспілки про роботу за період з жовтня 2010 по жовтень 2015 року, обрання їх голів та затвердження положень.

Голова обласного комітету Профспілки працівників держустанов України Микола Петренко у своєму виступі зазначив, що у звітному періоді діяльність обкому, профспілкових організацій була спрямована на захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. За словами профспілкового керівника, основою захисту соціально-трудових прав були колективні договори, які діють у 297 первинних профорганізаціях, а це понад 10 тис. працівників галузі. Разом з тим, за звітний період було виплачено більше 2,8 млн. грн. матеріальних грошових допомог.
 

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.