Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 08:04:30

Відбулася ХХVІІІ звітно-виборча конференція обласної організації Профспілки держустанов

22.10.2015   18:17Агенцiя

21 жовтня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у роботі двадцять восьмої звітно-виборчої конференції Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ, яка відбулася в учбово-методичному центрі ради Федерації профспілкових організацій області.

Участь у заході також взяли заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Биконя, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради, голова профкому обласної ради Сергій Фесенко, інші делегати профспілкових організацій з міст і районів області.

У порядок денний звітно-виборчої конференції було внесено питання про звіти обласного комітету, ревізійної та мандатної комісій профспілки про роботу за період з жовтня 2010 по жовтень 2015 року, обрання їх голів та затвердження положень.

Голова обласного комітету Профспілки працівників держустанов України Микола Петренко у своєму виступі зазначив, що у звітному періоді діяльність обкому, профспілкових організацій була спрямована на захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. За словами профспілкового керівника, основою захисту соціально-трудових прав були колективні договори, які діють у 297 первинних профорганізаціях, а це понад 10 тис. працівників галузі. Разом з тим, за звітний період було виплачено більше 2,8 млн. грн. матеріальних грошових допомог.
 

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини