Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:28:22

Відбулася ХХVІІІ звітно-виборча конференція обласної організації Профспілки держустанов

22.10.2015   18:17Агенцiя

21 жовтня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у роботі двадцять восьмої звітно-виборчої конференції Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ, яка відбулася в учбово-методичному центрі ради Федерації профспілкових організацій області.

Участь у заході також взяли заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Биконя, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради, голова профкому обласної ради Сергій Фесенко, інші делегати профспілкових організацій з міст і районів області.

У порядок денний звітно-виборчої конференції було внесено питання про звіти обласного комітету, ревізійної та мандатної комісій профспілки про роботу за період з жовтня 2010 по жовтень 2015 року, обрання їх голів та затвердження положень.

Голова обласного комітету Профспілки працівників держустанов України Микола Петренко у своєму виступі зазначив, що у звітному періоді діяльність обкому, профспілкових організацій була спрямована на захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. За словами профспілкового керівника, основою захисту соціально-трудових прав були колективні договори, які діють у 297 первинних профорганізаціях, а це понад 10 тис. працівників галузі. Разом з тим, за звітний період було виплачено більше 2,8 млн. грн. матеріальних грошових допомог.
 

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини