Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 14:29:59

Безробітні допомагають оформити житлові субсидії

21.10.2015   09:59Агенцiя

Цього року перелік громадських робіт, які організовує в області державна служба зайнятості, поповнився ще одним видом. Відтак безробітні допомагають громадянам оформити житлові субсидії, а саме: інформують про порядок їх отримання та працюють з документацією.

Організація громадських робіт з оформлення житлових субсидій розпочалися ще в травні у м. Чернігові, а до кінця липня у них вже взяли участь 75 безробітних громадян.

Починаючи з серпня, до таких робіт в області залучено 103 безробітні особи. Найбільше Чернігівським міським центром зайнятості – 30 осіб, Ніжинським міськрайонним та Чернігівським районним - по 10 осіб, Варвинським, Щорським та Сосницьким районними ЦЗ - по 8 осіб. Крім того, 6 безробітних тимчасово були зайняті на таких роботах у Борзнянському районі, по 5 – у Корюківському та Бахмацькому, по 3 – у Бобровицькому та Городнянському, по 2 – у Срібнянському, Новгород-Сіверському та Прилуцькому, 1 особа працювала за направленням Ічнянського районного ЦЗ.

На сьогодні в області на громадських роботах з оформлення житлових субсидій працюють 66 безробітних, з яких 25 – у м. Чернігові.

Фінансування даних робіт здійснюється за рахунок місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Зокрема, з Фонду на організацію громадських робіт з оформлення житлових субсидій у травні-вересні поточного року витрачено 70,7 тис. грн., витрати ж місцевих бюджетів склали 65,4 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини