Вогнеборці ліквідували 10 пожеж у екосистемах
Щодня до рятувальників Чернігівщини надходять повідомлення про численні пожежі, які виникають у екологічних системах.

Така ситуація склалася внаслідок посушливої погоди, тривалої відсутності дощів, а головне - через безвідповідальне ставлення громадян до заходів пожежної безпеки під час перебування у лісових масивах, торфовищах та відкритих територіях. Лише завдяки оперативному реагуванню підрозділів служби "101" ситуація залишається під постійним контролем.
Протягом минулої доби вогнеборці ліквідували 10 пожеж у екологічних системах на загальній площі близько 33 га. Так, в Чернігівському районі біля с. Хатилова Гута горіла суха трава на площі 2,5 га, а в Козелецькому районі біля сіл Туманська Гута та Борсуків сталося загоряння сухостою на загальній площі 17 га. В ході ліквідації пожеж вогнеборці завадили розповсюдженню полум'ю на більшу територію.
Ймовірною причиною виникнення пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.
У зв’язку з цим, Управління ДСНС у Чернігівській області звертається до населення з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем, перебуваючи у лісових масивах, торфовищах та відкритих територіях.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.