Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 19:40:25

В Менській виправній колонії засуджені виготовляють точні копії кораблів

20.10.2015   14:28Агенцiя

Виготовити макет корабля дуже складно. Кожна деталь виготовляється і обробляється вручну, тому на виготовлення чергового макету витрачається велика кількість часу.

Найбільш кропітка робота – виготовлення кіля. Щогли вистругуються з тонких рейок. На першому етапі виготовляються лише перші заготовки, а збірка і фарбування корабля здійснюється пізніше.

Для багатьох засуджених створення моделей кораблів – це щось більше, ніж звичайне хобі і цікаве заняття. Це, перш за все, можливість самовираження, спосіб реалізувати свої таланти і, разом з цим, можливість відволіктись і поринути у світ мрій. Незалежно від того, бойовий це корабель, сучасна яхта, або історична галера – кожне судно втілює собою всю могутність морських просторів.

«Регулярна виховна робота із засудженими, в процесі якої виявляються здібності і інтереси, допоможе засудженим реалізувати свій потенціал і відкрити в собі нові творчі завдатки. А створення копій кораблів сприяє розвитку уваги, концентрації і самовираження», - вважає заступник начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи Сергій Бур.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.