Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 19:27:17

Колектор у Козельці запрацював. ВІДЕО

20.10.2015   13:25

Каналізаційний колектор у Козельці мав бути зведений ще двадцять років тому, але все ніяк. То грошей не було, то технічні труднощі не дозволяли завершити будівництво. І ось об’єкт введений в експлуатацію. Ще один довгобуд завершено.

Живемо в цивілізованому світі, але якось нецивілізовано. У Козельці два десятиріччя не могли провести централізований каналізаційний колектор. Багатоповерхові будинки є, а ось колектору не було. Не було до сьогодні. Довгобуд завершено, здано в експлуатацію і урочисто запущено.

Будівельники довго ламали голову над тим, як завершити будівництво. Справа в тому, що у Козельці плавучі грунти і треба було врахувати багато факторів при зведенні об’єкту.

В експлуатацію введено одразу два об’єкти: насосну станцію №1 та самопливний колектор по вулиці Комсомольській. На їх добудову з екологічного фонду обласна державна адміністрація виділила трохи більше півтора мільйона гривень.

Новий колектор – нові можливості. Можливості для розвитку районного центру розширено. Тепер місцеве керівництво може думати, наприклад, про зведення нових будинків, садочків чи спортивних комплексів. Власне житло у Козельці купують охоче. Зараз завершують роботи по чотирьохповерховому будинку, в якому можуть бути виділені квартири і для учасників антитерористичної операції.

Головне – є перспектива, є куди рухатись і над чим працювати.

 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.