Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 19:11:45

За втручання Прилуцької міжрайонної прокуратури на користь органів Пенсійного фонду України стягнуто майже 1 млн. грн.

20.10.2015   10:37

Прилуцькою міжрайонною прокуратурою у поточному році в інтересах Управління Пенсійного фонду України в м. Прилуках та Прилуцькому районі до адміністративного суду пред’явлено 10 позовів про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій на суму 914 тис. грн.

Завдяки ефективній діяльності прокурорів Прилуччини при здійснені функцій представницького характеру встановлені порушення вимог пенсійного законодавства.

Деякі підприємства міста та району, які мають шкідливі умови праці та працівники яких набули право на одержання пільгових пенсій, не покривають витрати на виплату та доставку цих пенсій.

Несвоєчасність сплати страхових внесків до органів Пенсійного фонду України ставить під загрозу акумулювання коштів, необхідних для виплати пенсій громадянам, чим спричиняється шкода державним інтересам.

Позови задоволені та рішення направлені на виконання до відділу ДВС Прилуцького міськрайонного управління юстиції.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.