Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 20:12:54

З місцевого бюджету для дільничних лікарів закупили 112 тонометрів і стетоскопів, - О. Соколов

20.10.2015   07:54Агенцiя

Чернігівські медики отримали 112 комплектів тонометрів і стетоскопів.

Життєво необхідним обладнанням їх забезпечено за сприяння міського голови Олександра Соколова.

Саме до мера міста звернулися працівники сфери охорони здоров’я з проханням виділити гроші для поліклінік і поліклінічних відділень медичних закладів на покупку такого потрібного обладнання, адже воно значно полегшить та зробить якіснішою роботу дільничних лікарів.

Міська влада традиційно підтримує чернігівську медицину, не покладаючись виключно на державу. Державне фінансування залишає бажати кращого, тож з ініціативи Олександра Соколова з бюджету обласного центру регулярно виділяють приблизно 80 млн гривень на підтримку системи охорони здоров’я.

«167 мільйонів виділяє держава, але цього недостатньо в сучасних умовах, а тому ми збільшили бюджет медицини до 250 мільйонів гривень. Це значні кошти, але вони життєво необхідні, задля піклування про наше населення, про його здоров’я, від маленьких чернігівців до найстарших», - наголосив мер міста.

Треба зазначити, що протягом останніх років вдалося реалізувати багато міських програм щодо енергозбереження в медзакладах, придбання додаткового обладнання. Зокрема в Чернігові вже роблять складні операції на відкритому серці, що раніше були можливими лише в столиці. Лікарні обласного центру забезпечені флюорографами, поповнюються стоматустановками, апаратами УЗД тощо.


P.R.

 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.