Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 22:55:50

Обговорили перспективи впровадження європейського досвіду

17.10.2015   10:15Агенцiя

Начальник УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін провів уже третю за рахунком особисту зустріч з представниками Консультативної місії Європейського союзу з питань реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

Цього разу, крім постійних її членів, до діалогу долучились: фахівець зі зв'язків з громадами, стратегічний радник Даце Лукуміете та старший асистент з питань загальної правоохоронної діяльності Василь Гузій.

Основні питання, які були сьогодні винесені на порядок денний для обговорення - оцінка нового Закону України «Про Поліцію» з точки зору дільничних інспекторів та концепт введення в дію громадсько-орієнтованої поліції. Головна ідея такої поліції, за словами представників місії - територіальні громади мають самі визначати плани та напрямки роботи територіальних поліцейських структур, як шерифів так і інших фахівців правоохоронного  органу.

Основними принципами цієї громадсько-орієнтованої поліції є верховенство прав людини, прозорість в діяльності та відносинах поліцейських і громадян, надання якнайкращих сервісних послуг громадянам з боку поліції.

В свою чергу начальник обласної міліції Едуард Альохін висловив свою повну підтримку такому проекту та виразив готовність до його втілення в життя на теренах Чернігівщини. Але головний міліціонер області зауважив, що суттєвою перепоною для таких нововведень є відсутність на сьогоднішній день законодавчої бази для подібних нововведень.

На зустрічі, також, обговорювалися і питання взаємодії та взаємодопомоги між міліцією та іншими правоохоронними структурами, зокрема в нашій, прикордонній області, це прикордонна служба, в плані забезпечення охорони громадського порядку в найбільш віддалених та малонаселених районах області - переважно прикордонних територіях.

Але і тут учасники дискусії наткнулися на законодавчий вакуум та розбіжності у нормативних документах цих двох правоохоронних структур. Підсумком зустрічі стала обіцянка представників Консультативної місії про внесення пропозицій своєму керівництву ініціювати початок пілотного проекту громадсько-орієнтованої поліції на теренах Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень 20:01

На черговому засіданні виконавчого комітету Прилуцькій стоматологічній поліклініці погодилися виділити із бюджету 300 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 жовтня в області зафіксовано 702 нових випадки COVID-19. Зокрема 308 — у Чернігівському районі (в тому числі 160 — у Чернігові), 143 — у Прилуцькому, 101 — у Корюківському, 81 — у Новгород-Сіверському, 69 — у Ніжинському. 95 захворілих госпіталізовані.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури 19:27

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

На Чернігівщині триває осінній призов 19:27

Черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань розпочався у жовтні цього року. Чернігівщина до кінця грудня має виконати план — 467 осіб. Завершити відправку призовників необхідно за два місяці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини