Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 12:26:10

Прокуратура контролює стан розслідування кримінального провадження щодо будівництва по вул. Войкова, 27 у м. Чернігові

17.10.2015   09:25

Прокуратура області контролює стан досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом порушень при здачі в експлуатацію багатоповерхового житлового будинку по вулиці Войкова, 27 у м. Чернігові.

Встановлено, що покупці квартир будинку, який збудовано на замовлення КП «Чернігівбудінвест», не можуть вселитися до помешкань через відсутність підключення до електромережі.  Між замовником будівництва будинку, в тому числі й трансформаторної підстанції, та ПАТ «Чернігівобленерго», яким має бути погоджено підключення будинку до електромережі, проблемні питання щодо електропостачання не врегульовано.

Як наслідок, порушено права власників квартир.

З метою об’єктивної перевірки можливих фактів службового недбальства посадових осіб підприємства-замовника при здачі в експлуатацію багатоповерхового житлового будинку прокуратурою міста Чернігова 09.09.2015 розпочато кримінальне провадження. Досудове розслідування відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України здійснюється Чернігівським міськвідділом міліції.

Згідно з інформацією Державної архітектурно-будівельної інспекції України в області  здача будинку неможлива через невжиття належних заходів замовником до введення в експлуатацію саме трансформаторної підстанції, через яку повинна подаватися електроенергія.

Для активізації та прискорення розслідування прокуратурою області витребувано та вивчено матеріали кримінального провадження. Стан розслідування заслухано на оперативні нараді у керівництва  прокуратури області. За результатами розроблено заходи, зокрема слідчому підготовлено вказівки, спрямовані на проведення повного, всебічного та об’єктивного розслідування та встановлення конкретних винних осіб, їх притягнення до передбаченої законом відповідальності.

У рамках  провадження для дослідження окремих питань, які потребують спеціальних технічних знань у сфері електропостачання, залучено спеціалістів інспекції Держенергонагляду. Враховуючи, що ПАТ «Чернігівобленерго» займає монопольне становище на ринку постачання електроенергії, до провадження буде залучено  Антимонопольний комітет України.

Стан слідства перебуває на контролі прокуратури області.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.