Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 жовтня, 00:55:52

Міліціонери взяли шефство над жінкою-інвалідом

17.10.2015   07:47

Дільничні інспектори міліції Прилуцького міськвідділу УМВС в Чернігівській області допомагають жінці-інваліду першої групи, яка потрапила в складні життєві обставини.

По допомогу до правоохоронців звернулася 43-річна прилучанка. Жінка (інвалід першої групи) пересувається на візку, мешкає зі старенькою матір’ю. А коли лікарі діагностували в жінки тяжку хворобу, то розраховувати довелося виключно на власні сили. Вдома ж не вистачає «чоловічих рук».

От дільничні інспектори міліції Прилуцького міськвідділу і вирішили взяти шефство над інвалідом. Вони і вдома наведуть лад, і побутові прилади полагодять, і в крамницю сходять за харчами чи медикаментами.

Найтяжче ж жінці діставатися додому, бо мешкає вона на 4 поверсі багатоповерхівки. Жінка зізнається, що допомога міліціонерів їй вкрай важлива.

- Якби таких людей було більше, у світі жилося б набагато легше, - ледь стримуючи сльози, дякує Ірина Петрівна правоохоронцям за допомогу.

Міліціонери по можливості намагаються відвідувати всіх громадян, які проживають на території обслуговування, та надавати їм посильну допомогу.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень 20:01

На черговому засіданні виконавчого комітету Прилуцькій стоматологічній поліклініці погодилися виділити із бюджету 300 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 жовтня в області зафіксовано 702 нових випадки COVID-19. Зокрема 308 — у Чернігівському районі (в тому числі 160 — у Чернігові), 143 — у Прилуцькому, 101 — у Корюківському, 81 — у Новгород-Сіверському, 69 — у Ніжинському. 95 захворілих госпіталізовані.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури 19:27

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

На Чернігівщині триває осінній призов 19:27

Черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань розпочався у жовтні цього року. Чернігівщина до кінця грудня має виконати план — 467 осіб. Завершити відправку призовників необхідно за два місяці.