Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 20:09:17

Всесвітній день пошти у Чернігові

10.10.2015   09:03Агенцiя

Майже двісті країн по усьому світу відзначають День пошти. Це свято дійсно масштабне, адже лише на Чернігівщині роботу поштового зв’язку забезпечують 3100 людей, це – ледве не найбільший колектив в області.

Щоб привітати поштарів із професійним святом, на запрошення керівника структури Олега Олексійовича Обушного, до центрального офісу Чернігівської дирекції «Укрпошти» завітав голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

«Пошта – інструмент людської комунікації, зв’язку зі світом за допомогою кореспонденції. Проте в Україні вона має ще важливішу місію. Поштар в Україні – не лише людина, яка приймає і доставляє листи і газети, поштар – це джерело новин, підтримки, живого спілкування для сотень тисяч людей. Пошта несе на собі велике соціальне навантаження, адже, особливо на Чернігівщині, де густота населення дуже низька, відділення зв’язку та поштарі є центром життя багатьох сіл і селищ. Вітаю вас зі святом. Переконаний, що, адаптуючись до умов ринку, пошта Чернігівщини матиме майбутнє, адже ваша робота, хоч часто і не помітна, але вкрай необхідна кожній людині», – звернувся до урочистого зібрання голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

Принагідно за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток поштового зв’язку було оголошено Подяки голови обласної державної адміністрації:

Ірині Степанівні Дмитренко – начальнику міського відділення поштового зв’язку «Чернігів-21» цеху обслуговування споживачів № 4 Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»;

Людмилі Миколаївні Котенко – начальнику міського відділення поштового зв’язку «Чернігів-14» цеху обслуговування споживачів № 4 Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»;

Ірині Михайлівні Кошовій – начальнику міського відділення поштового зв’язку «Чернігів» цеху обслуговування споживачів № 4 Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»;

Світлані Володимирівні Петровській – начальнику міського відділення поштового зв’язку «Чернігів-5» цеху обслуговування споживачів № 4 Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»;

Ніні Миколаївні Саповській – начальнику міського відділення поштового зв’язку «Чернігів-1» цеху обслуговування споживачів № 4 Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

Також із нагоди свята на подвір’ї офісу Чернігівської дирекції «Укрпошти» розгорнувся ярмарок виробів, створених руками поштарів, безпрограшні лотереї та пункт передплати періодичних видань.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.