Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 09:17:53

Чим цікавляться під час особистих прийомів у керівників фіскальної служби Чернігівщини

10.10.2015   08:53Агенцiя

Керівники Державної фіскальної служби області протягом дев’яти місяців провели 167 прийомів за зверненнями громадян. Розглянуто 131 заяву та 36 пропозицій. Також проведено 30 виїзних прийомів громадян у територіальних громадах.

Як повідомили у відділі реєстрації платників та електронних сервісів, переважна більшість питань, що порушували громадяни під час особистих прийомів, стосувалася адміністрування ПДВ та акцизного податку (19,2%), порядку нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб (14,9%), контрольно-перевірочної роботи (13,1%), плати за землю (12,5%), місцевих податків та зборів (9,5%).
 
На особистий прийом до керівництва органів ДФС області завітали 96 підприємців, 54 робітники, 22 пенсіонери, 12 студентів, 10 безробітних, зверталися також селяни,  державні службовці та колишні працівники ДФС.

В органах ДФС Чернігівщини затверджені графіки особистого прийому громадян, які розміщені на стендах у приміщеннях центрів обслуговування платників та на веб-сайтах.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини