Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 09:34:32

Колегія УМВС підбила підсумки роботи за дев'ять місяців

10.10.2015   08:45Агенцiя

Підсумки роботи органів та підрозділів внутрішніх справ Чернігівщини за три квартали нинішнього року проаналізували на розширеному засіданні колегії Управління МВС в області, яке відбулося 9 жовтня.

До обговорення були запрошені члени колегії, начальники галузевих служб, керівники міськрайвідділів внутрішніх справ області разом із заступниками.

Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін. В ході обговорення питань порядку денного учасники розширеного засідання колегії УМВС розглянули результати роботи за звітний період слідчих підрозділів міліції, служб кримінального блоку та блоку міліції громадської безпеки. Накреслено основні завдання на майбутнє щодо посилення протидії злочинності, забезпечення правопорядку і громадської безпеки на четвертий квартал поточного року. Акцентовано увагу на розслідуванні та направленні до суду кримінальних проваджень, активізації роботи з виявлення та притягнення до відповідальності груп наркозбувальників.

Одним із пріоритетних питань, розглянутих в ході засідання колегії, стала організація належного забезпечення громадського порядку під час передвиборчої кампанії та проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. На нараді було обговорено розстановку сил і засобів для виконання цих завдань та розглянуто проблемні питання, пов'язані з підготовкою до проведення виборів.

За результатами службової діяльності було відзначено кращі підрозділи, а також наголошено на покращенні роботи аутсайдерам. У підсумковому слові до учасників засідання керівник обласної міліції Едуард Альохін зауважив, що у державі повним ходом йде реформування органів внутрішніх справ, в ході якого критеріями оцінки кожного працівника є, передусім, його чесність і порядність, професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи.

Начальник Управління також нагадав підлеглим тезу з виступу Міністра внутрішніх справ, висловлену Арсеном Араковим під час зустрічі з особовим складом УМВС України в Чернігівській області трохи менше місяця тому, в середині вересня: оцінка роботи міліції Чернігівщини керівництвом МВС прямо залежатиме від того, наскільки вдасться на Придесенні забезпечити законність і правопорядок під час виборчого процесу та безпосередньо в день голосування.

Полковник Альохін побажав підлеглим успішно підтвердити свою відповідність висунутим критеріям та повною мірою виконати всі поставлені завдання.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 вересня до 8:00 21 вересня 2020 року.

В 1-й окремій танковій Сіверській бригаді – новий командир

В 1-й окремій танковій Сіверській бригаді – новий командир 08:34

Особовому складу танкової бригади нового командира представив командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Валерій Залужний.

Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів

Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів 08:30

Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та складає майже 748 тис.га – це 7% лісового фонду країни та 23% території області.

Прокуратура відстояла позицію щодо повернення земель сільськогосподарського призначення у суді

Прокуратура відстояла позицію щодо повернення земель сільськогосподарського призначення у суді 08:11

Північним апеляційним господарським судом залишено без змін рішення судів першої інстанції, якими задоволено два позови обласної прокуратури про витребування із незаконного володіння 4 га землі вартістю 600 тисяч гривень, що розташовані на території Київської області.

Талалаївська поліція розшукала літню жінку, яка загубилася через втрату пам’яті

Талалаївська поліція розшукала літню жінку, яка загубилася через втрату пам’яті 08:02

До правоохоронців надійшла інформація про зникнення жительки села Березівка 1944 року народження, яка має проблеми із пам’яттю. Одразу по тривозі було піднято особовий склад Талалаївського відділення поліції.