Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 19:36:32

Колегія УМВС підбила підсумки роботи за дев'ять місяців

10.10.2015   08:45Агенцiя

Підсумки роботи органів та підрозділів внутрішніх справ Чернігівщини за три квартали нинішнього року проаналізували на розширеному засіданні колегії Управління МВС в області, яке відбулося 9 жовтня.

До обговорення були запрошені члени колегії, начальники галузевих служб, керівники міськрайвідділів внутрішніх справ області разом із заступниками.

Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін. В ході обговорення питань порядку денного учасники розширеного засідання колегії УМВС розглянули результати роботи за звітний період слідчих підрозділів міліції, служб кримінального блоку та блоку міліції громадської безпеки. Накреслено основні завдання на майбутнє щодо посилення протидії злочинності, забезпечення правопорядку і громадської безпеки на четвертий квартал поточного року. Акцентовано увагу на розслідуванні та направленні до суду кримінальних проваджень, активізації роботи з виявлення та притягнення до відповідальності груп наркозбувальників.

Одним із пріоритетних питань, розглянутих в ході засідання колегії, стала організація належного забезпечення громадського порядку під час передвиборчої кампанії та проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. На нараді було обговорено розстановку сил і засобів для виконання цих завдань та розглянуто проблемні питання, пов'язані з підготовкою до проведення виборів.

За результатами службової діяльності було відзначено кращі підрозділи, а також наголошено на покращенні роботи аутсайдерам. У підсумковому слові до учасників засідання керівник обласної міліції Едуард Альохін зауважив, що у державі повним ходом йде реформування органів внутрішніх справ, в ході якого критеріями оцінки кожного працівника є, передусім, його чесність і порядність, професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи.

Начальник Управління також нагадав підлеглим тезу з виступу Міністра внутрішніх справ, висловлену Арсеном Араковим під час зустрічі з особовим складом УМВС України в Чернігівській області трохи менше місяця тому, в середині вересня: оцінка роботи міліції Чернігівщини керівництвом МВС прямо залежатиме від того, наскільки вдасться на Придесенні забезпечити законність і правопорядок під час виборчого процесу та безпосередньо в день голосування.

Полковник Альохін побажав підлеглим успішно підтвердити свою відповідність висунутим критеріям та повною мірою виконати всі поставлені завдання.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).