Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 00:53:16

Колегія УМВС підбила підсумки роботи за дев'ять місяців

10.10.2015   08:45Агенцiя

Підсумки роботи органів та підрозділів внутрішніх справ Чернігівщини за три квартали нинішнього року проаналізували на розширеному засіданні колегії Управління МВС в області, яке відбулося 9 жовтня.

До обговорення були запрошені члени колегії, начальники галузевих служб, керівники міськрайвідділів внутрішніх справ області разом із заступниками.

Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін. В ході обговорення питань порядку денного учасники розширеного засідання колегії УМВС розглянули результати роботи за звітний період слідчих підрозділів міліції, служб кримінального блоку та блоку міліції громадської безпеки. Накреслено основні завдання на майбутнє щодо посилення протидії злочинності, забезпечення правопорядку і громадської безпеки на четвертий квартал поточного року. Акцентовано увагу на розслідуванні та направленні до суду кримінальних проваджень, активізації роботи з виявлення та притягнення до відповідальності груп наркозбувальників.

Одним із пріоритетних питань, розглянутих в ході засідання колегії, стала організація належного забезпечення громадського порядку під час передвиборчої кампанії та проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. На нараді було обговорено розстановку сил і засобів для виконання цих завдань та розглянуто проблемні питання, пов'язані з підготовкою до проведення виборів.

За результатами службової діяльності було відзначено кращі підрозділи, а також наголошено на покращенні роботи аутсайдерам. У підсумковому слові до учасників засідання керівник обласної міліції Едуард Альохін зауважив, що у державі повним ходом йде реформування органів внутрішніх справ, в ході якого критеріями оцінки кожного працівника є, передусім, його чесність і порядність, професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи.

Начальник Управління також нагадав підлеглим тезу з виступу Міністра внутрішніх справ, висловлену Арсеном Араковим під час зустрічі з особовим складом УМВС України в Чернігівській області трохи менше місяця тому, в середині вересня: оцінка роботи міліції Чернігівщини керівництвом МВС прямо залежатиме від того, наскільки вдасться на Придесенні забезпечити законність і правопорядок під час виборчого процесу та безпосередньо в день голосування.

Полковник Альохін побажав підлеглим успішно підтвердити свою відповідність висунутим критеріям та повною мірою виконати всі поставлені завдання.

Останні новини Чернігівщини

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік 14:18

За це рішення проголосували 283 нардепи.

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США 13:47

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо голови Борзнянської районної ради та завідувача сектору культури Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, підозрюваних в одержанні 1500 доларів США неправомірної вигоди.

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.