Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 05:03:41

На Чернігівщині прикордонники затримали нарковиробника

07.10.2015   12:47Агенцiя

Учора прикордонники Чернігівського загону під час реалізації оперативної інформації в лісопосадці поблизу селища Новий Білоус Чернігівського району виявили громадянина України, що займався приготуваннями наркотичної речовини – ацетильованого опію.

Затриманим виявився 33-річний житель Чернігова. У ході огляду місцевості виявлено мішок з маковою соломою, прекурсори та різноманітні приладдя для виготовлення наркотичних речовин. У подальшому поблизу місця знаходження «нарковиробника» знайдено ще три мішки макового зерна з різким запахом ацетону. Загальна вага виявленої наркотичної речовини склала близько 57 кг.

На місце події викликано співробітників МВС та направлено повідомлення про виявлення кримінального правопорушення. Затриманого передано компетентним органам. Тривають слідчі дії.
 

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини