Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 06 жовтня по 08 годину 07 жовтня 2015 року
МНС
Пожежі
Зареєстровано 7 пожеж, з яких 3 в природних екологічних системах, 1 на транспорті та 3 в житловому секторі. Вогнем пошкоджено 3 будівлі та 1 од. техніки, вигоріло 3,204 га території.
Виявлення та знищення ВНП
06.10.2015 року о 17 год. 10 хв. групою піротехнічних робіт У ДСНС України у Чернігівській області було знищено 12 артилерійських снарядів та 1 підривник часів Другої світової війни, з яких: 5 калібром 152 мм та 7 калібром 45 мм. Які було виявлено 05.10.2015 року на території лісового масиву поблизу с. Червоні Партизани, Носівського району.
Вночі та вранці 7-10 жовтня по м. Чернігову та області очікуються заморозки на поверхні ґрунту та у повітрі 0-5º
Прогноз погоди на 7 жовтня 2015 року
Мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура по області вночі 1-6º тепла, на поверхні ґрунту заморозок 0-4º, вдень 5-10º тепла. По Чернігову температура вночі 2-4º тепла, на поверхні ґрунту заморозок 1-3º, вдень 7-9º тепла.
Радіаційний фон на території області складає: м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Щорс - 8 мкр/год, с. Покошичі - 12 мкр/год, м. Семенівка - 10 мкр/год, м. Ніжин - 14 мкр/год, м. Прилуки - 13 мкр/год, м. Остер - 12 мкр/год.
УДСНС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.