Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:23:40

Відбулось обговорення пропозицій до Національної стратегії громадянського суспільства

07.10.2015   07:55Агенцiя

5 жовтня в м. Чернігові відбулося засідання за «круглим столом» «Громадянське суспільство та держава: обговорення пропозицій щодо Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».

руки

руки

Захід проводився спільними зусиллями Адміністрації Президента України та Координатором проектів ОБСЄ в Україні в рамках проекту ОБСЄ «Вдосконалення Національної стратегії громадянського суспільства в Україні».

Подібні обговорення вже відбулися у Запоріжжі, Одесі, заплановані — у Тернополі, Львові, Харкові та Краматорську. Остаточну версію документа заплановано ухвалити 6 листопада на загальнонаціональному форумі в м. Києві.

Мета проекту — допомогти Україні на основі міжнародних стандартів та найкращих національних практик переглянути існуючу Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні щодо її законодавчого та інституційного вдосконалення. Нова Стратегія визначатиме основні напрямки та тенденції розвитку громадянського суспільства на період до 2020 року.

Учасників засідання привітав керівник департаменту взаємодії з громадянським суспільством та політичними партіями Адміністрації Президента України Олександр Ярема, та зазначив, що становлення потужного, зрілого громадянського суспільства з розвиненими інститутами є одним із пріоритетів Стратегії.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Подорван в свою чергу підкреслив, що інститути громадянського суспільства мають брати участь у прийнятті суспільно важливих рішень, здійснювати громадський контроль за діяльністю влади. В області регулярно проводяться консультації з громадськістю з важливих питань життєдіяльності регіону, надається інформаційна та організаційна допомога в реалізації проектів ІГС. Крім того, виділяються кошти на реалізацію інститутами громадянського суспільства суспільно корисних проектів та програм.

Під час заходу представлено пропозиції експертів робочої групи проекту, створеної за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, зокрема — концептуальні визначення громадянського суспільства, організації громадянського суспільства; структура, формат та зміст оновленої Стратегії; новели Стратегії щодо моніторингу, оцінки та звітування.

В обговоренні взяли участь представники облдержадміністрацій, райдержадміністрацій та громадськості з Чернігівської, Київської, Житомирської та Черкаської областей.

Останні новини Чернігівщини

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини