Установлено особу, яка підозрюється у вбивстві
Затримано 25-річного мешканця с. Вихвостів Городнянського району, який підозрюється у вбивстві жінки.
У лісосмузі біля розважального комплексу «Золотий Берег» у м. Чернігові 3 жовтня виявлено труп жінки із ознаками насильницької смерті.
Встановлено, що в ніч вбивства потерпіла разом із затриманим проводили час у зазначеному розважальному закладі. Обоє вживали алкогольні напої.
За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).
У той же день по «гарячим слідам» підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Хід досудового розслідування перебуває на контролі прокуратури області.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.