Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 10:08:07

Щодо захворюваності на ГРВІ

05.10.2015   14:52Агенцiя

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в Чернігівський області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

За 40 тиждень 2015 року в області захворіло 3692 особи, з них 2519 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 40,0%. Випадки грипу не реєструвалися.

По м. Чернігову, який є опорною базою Центру грипу та ГРВІ ДЗ «УЦКМЗ МОЗУ», захворіло 1725 осіб, з них дітей - 1134, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 42,8%.

Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

Поліція Чернігівщини отримала новітні криміналістичні лабораторії 09:50

Учора поліцейські отримали три сучасні мобільні криміналістичні лабораторії, оснащені високотехнологічним обладнанням для роботи безпосередньо на місцях подій.

Поліція Чернігівщини упродовж вихідних розшукала трьох зниклих підлітків 09:19

Вихідними до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох хлопців, двоє з них — рідні брати. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.

16 червня: цей день в Україні і світі 08:39

День 1572 Російська агресія - Day 1572 Russian aggression

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини