Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 13:52:32

Жінку, яка добровільно повідомила про зв'язок з іноземними спецслужбами, звільнено від кримінальної відповідальності

05.10.2015   07:09Агенцiя

Деснянським районним судом м. Чернігова прийнято ухвалу щодо жительки одного з прикордонних сіл Чернігівської області, яка добровільно повідомила до Служби безпеки України про співпрацю з іноземними спецслужбами.

Представники спецслужб РФ спіймали жінку на незаконному перебуванні в Росії і поставили умовою звільнення від кримінального покарання негласне співробітництво. Від неї вимагалось збирати та повідомляти кураторам про розташування українських укріпрайонів, особовий склад та озброєння збройних сил, дислокацію військових частин у регіоні, а також конфіденційні дані працівників місцевих державних структур.

Після повернення додому жителька прикордонного регіону, усвідомлюючи протиправність такої співпраці, звернулася до правоохоронних органів із відповідною заявою і дала правдиві свідчення про свій зв'язок з іноземними спецслужбами, а також про поставлені перед нею завдання.

Враховуючи, що чернігівка добровільно зізналася у співпраці з представниками іноземних спецслужб, та беручи до уваги той факт, що реальної шкоди інтересам української держави вона не завдала, суд задовольнив клопотання органів слідства та на підставі ч.2 ст. 111 звільнив її від кримінальної відповідальності.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини