Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 00:56:16

Затримано 3 порушників державного кордону

13.03.2012   17:11Агенцiя

8 березня на ділянці відділу прикордонної служби "Семенівка" прикордонним нарядом, спільно із співробітниками Семенівського РВ УМВС в Чернігівській області, поблизу села Ферубки Семенівського району затримано чотирьох громадян України.

Троє з них перебували в контрольованому прикордонному районі без документів. Крім того, маючи при собі дві мисливські рушниці ТОЗ-63 шістнадцятого калібру та набої, перебували в мисливських угіддях в період заборони полювання.

За порушення прикордонного режиму трьох правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У відношенні ж власників мисливської зброї складено документи за частиною першою статті 85 КУпАП.
Рушниці та набої передано до Семенівського РВ УМВС у Чернігівській області.

Всього ж за минулий тиждень, з 5 по 11 березня 2012 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено понад 60 тис. осіб та 14,5 тис. транспортних засобів, затримано 3 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 54 особи, на яких накладено штрафів на суму 8915 гривень.

Через державний кордон не пропущено 32 осіб, з яких 9 - діти громадян України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.

Спільно зі співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму близько 371тисячі гривень. В двох випадках припинено спроби переміщення через державний кордон наркотичних речовин, в результаті чого вилучено 23,5 грами гашишу, 1 грам марихуани та 40 пігулок амфетаміну.


О.В.Дудко, начальник прес-служби прикордонного загону, підполковник

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини