Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 09:22:38

В чернігівському діалізному центрі "Фрезеніус Медикал КЕР Україна" лікуються 88 пацієнтів

02.10.2015   12:07Агенцiя

Управління охорони здоров'я міської ради інформує, що лікування осіб із хронічною хворобою нирок V стадії методом гемодіалізу в Чернігівській області проводиться відділенням нефрології та гемодіалізу Чернігівської обласної лікарні. Частина мешканців м. Чернігова отримує таку медичну допомогу в діалізному центрі ТОВ «Фрезеніус Медикал КЕР Україна».

У попередні роки проплата за надання цієї медичної послуги здійснювалась за рахунок додаткової дотації з державного бюджету. Вказана медична допомога надавалась жителям м. Чернігова ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» у відповідності до тендерних процедур, здійснених Чернігівською міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради.

У зв’язку із реформуванням бюджетного законодавства фінансування галузі охорони здоров'я на місцевому рівні здійснюється за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

На жаль, розподіл зазначеної субвенції не передбачає врахування обсягу цільових коштів на лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю. Кошторисом на 2015 рік додатково з міського бюджету на потреби медичної галузі міста виділено кошти у сумі 43147600 грн., з урахуванням яких рівень фінансування галузі складає лише 62% від потреби, що унеможливлює проведення проплати за послуги ТОВ «Фрезеніус Медикал КЕР Україна».

Чернігівською міською радою направлено звернення до Прем'єр-міністра України, міністра фінансів України, міністра охорони здоров’я України та Комітету з питань бюджету Верховної Ради України з проханням щодо пошуку можливості виділення для бюджету міста Чернігова додаткових коштів у сумі 34,0 млн. грн. для забезпечення фінансування видатків на оплату послуг з лікування методом гемодіалізу у 2015 році.

На даний час на лікуванні в діалізному центрі «Фрезеніус Медикал КЕР Україна» перебуває 88 пацієнтів. Для оплати послуг з гемодіалізу в діалізному центрі ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» необхідно вирішити питання щодо збільшення видатків з державного бюджету.

Міністерство охорони здоров'я України звернулось до Кабінету Міністрів України з пропозиціями щодо виділення додаткових коштів для лікування методом гемодіалізу (лист МОЗ України від 18.02.2015 №10.03.67/4873).

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 3 березня по 8:00 4 березня 2021 року.

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня 08:13

Річка Стрижень як і більшість малих річок України в результаті гідротехнічного будівництва є водогосподарською системою (має каскад ставків). Стік води зарегульований за рахунок водопропускних та водопідпірних споруд. На території міста Чернігів налічується 4 з них.

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування 08:01

Близько 22-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що вулицею Шевченка на зустріч потоку транспорту (вулиця з одностороннім рухом) їде автомобіль ЗАЗ Sens з фішкою таксі.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 07:50

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини