Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 09:48:33

В чернігівському діалізному центрі "Фрезеніус Медикал КЕР Україна" лікуються 88 пацієнтів

02.10.2015   12:07Агенцiя

Управління охорони здоров'я міської ради інформує, що лікування осіб із хронічною хворобою нирок V стадії методом гемодіалізу в Чернігівській області проводиться відділенням нефрології та гемодіалізу Чернігівської обласної лікарні. Частина мешканців м. Чернігова отримує таку медичну допомогу в діалізному центрі ТОВ «Фрезеніус Медикал КЕР Україна».

У попередні роки проплата за надання цієї медичної послуги здійснювалась за рахунок додаткової дотації з державного бюджету. Вказана медична допомога надавалась жителям м. Чернігова ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» у відповідності до тендерних процедур, здійснених Чернігівською міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради.

У зв’язку із реформуванням бюджетного законодавства фінансування галузі охорони здоров'я на місцевому рівні здійснюється за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

На жаль, розподіл зазначеної субвенції не передбачає врахування обсягу цільових коштів на лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю. Кошторисом на 2015 рік додатково з міського бюджету на потреби медичної галузі міста виділено кошти у сумі 43147600 грн., з урахуванням яких рівень фінансування галузі складає лише 62% від потреби, що унеможливлює проведення проплати за послуги ТОВ «Фрезеніус Медикал КЕР Україна».

Чернігівською міською радою направлено звернення до Прем'єр-міністра України, міністра фінансів України, міністра охорони здоров’я України та Комітету з питань бюджету Верховної Ради України з проханням щодо пошуку можливості виділення для бюджету міста Чернігова додаткових коштів у сумі 34,0 млн. грн. для забезпечення фінансування видатків на оплату послуг з лікування методом гемодіалізу у 2015 році.

На даний час на лікуванні в діалізному центрі «Фрезеніус Медикал КЕР Україна» перебуває 88 пацієнтів. Для оплати послуг з гемодіалізу в діалізному центрі ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» необхідно вирішити питання щодо збільшення видатків з державного бюджету.

Міністерство охорони здоров'я України звернулось до Кабінету Міністрів України з пропозиціями щодо виділення додаткових коштів для лікування методом гемодіалізу (лист МОЗ України від 18.02.2015 №10.03.67/4873).

Останні новини Чернігівщини

Як створити безпечне інформаційне середовище? Говорили з Андрієм Куликовим

Як створити безпечне інформаційне середовище? Говорили з Андрієм Куликовим 09:48

Питання інформаційної безпеки та активізації місцевих медіа як однієї з її складових представники ЗМІ Чернігівщини обговорили під час спілкування з відомим журналістом, медіаекспертом, співзасновником «Громадського радіо» Андрієм Куликовим.

Професіографічна екскурсія у музеї. Цього разу – про гончарство

Професіографічна екскурсія у музеї. Цього разу – про гончарство 09:43

Днями професіографічну екскурсію в історичному музеї ім. В.В.Тарновського провели для учнів з вадами слуху навчально-реабілітаційного центру №1 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості.

Владислав Атрошенко: від справедливого розподілу коштів держбюджету-2020 залежить розвиток Чернігова

Владислав Атрошенко: від справедливого розподілу коштів держбюджету-2020 залежить розвиток Чернігова 09:37

13 листопада Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь у прес-брифінгу на тему: «Бюджет 2020 – це згортання децентралізації. Як вижити громадам?». Цей захід проводився Асоціацією міст України в Українському кризовому медіа-центрі.

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад 09:04

Очільник Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко провів робочу зустріч з головами об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 листопада до 8:00 14 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини