Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 грудня, 01:10:24

В чернігівському діалізному центрі "Фрезеніус Медикал КЕР Україна" лікуються 88 пацієнтів

02.10.2015   12:07Агенцiя

Управління охорони здоров'я міської ради інформує, що лікування осіб із хронічною хворобою нирок V стадії методом гемодіалізу в Чернігівській області проводиться відділенням нефрології та гемодіалізу Чернігівської обласної лікарні. Частина мешканців м. Чернігова отримує таку медичну допомогу в діалізному центрі ТОВ «Фрезеніус Медикал КЕР Україна».

У попередні роки проплата за надання цієї медичної послуги здійснювалась за рахунок додаткової дотації з державного бюджету. Вказана медична допомога надавалась жителям м. Чернігова ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» у відповідності до тендерних процедур, здійснених Чернігівською міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради.

У зв’язку із реформуванням бюджетного законодавства фінансування галузі охорони здоров'я на місцевому рівні здійснюється за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

На жаль, розподіл зазначеної субвенції не передбачає врахування обсягу цільових коштів на лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю. Кошторисом на 2015 рік додатково з міського бюджету на потреби медичної галузі міста виділено кошти у сумі 43147600 грн., з урахуванням яких рівень фінансування галузі складає лише 62% від потреби, що унеможливлює проведення проплати за послуги ТОВ «Фрезеніус Медикал КЕР Україна».

Чернігівською міською радою направлено звернення до Прем'єр-міністра України, міністра фінансів України, міністра охорони здоров’я України та Комітету з питань бюджету Верховної Ради України з проханням щодо пошуку можливості виділення для бюджету міста Чернігова додаткових коштів у сумі 34,0 млн. грн. для забезпечення фінансування видатків на оплату послуг з лікування методом гемодіалізу у 2015 році.

На даний час на лікуванні в діалізному центрі «Фрезеніус Медикал КЕР Україна» перебуває 88 пацієнтів. Для оплати послуг з гемодіалізу в діалізному центрі ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» необхідно вирішити питання щодо збільшення видатків з державного бюджету.

Міністерство охорони здоров'я України звернулось до Кабінету Міністрів України з пропозиціями щодо виділення додаткових коштів для лікування методом гемодіалізу (лист МОЗ України від 18.02.2015 №10.03.67/4873).

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини